Pigiausi Plastikinių Langų Gamintojai? Aluplast, Salamander, Gealan

Renkantis plastikinius langus savo namams, svarbu atkreipti dėmesį ne tik į jų išvaizdą, bet ir į jų funkcines savybes. Plastikiniai langai atlieka ne vieną svarbų vaidmenį: jie ne tik leidžia mums mėgautis natūralia šviesa ir apsaugo patalpas nuo išorinių oro sąlygų, bet ir užtikrina šilumos bei garso izoliaciją, o kartais ir namų saugumą. Nors rinkoje yra daugybė plastikinių langų pasiūlymų, žmonės vis dažniau renkasi ekonomiškiausius sprendimus. Tačiau, kaip išsirinkti ne tik pigiausius, bet ir patikimus bei ilgaamžius plastikinius langus? Šiame straipsnyje mes padėsime Skaitytojui suprasti, ką reikia žinoti renkantis plastikinius langus ir kaip nesuklysti ieškant geriausios kainos ir kokybės santykio. Taip pat apžvelgsime populiariausių gamintojų – Aluplast, Salamander ir Gealan – siūlomas galimybes, atkreipdami dėmesį į jų produktų ypatybes. Dabartinėje rinkoje plastikinių langų kainos gali svyruoti priklausomai nuo gamintojo, modelio ir papildomų funkcijų, tačiau paprastai už vidutinės kokybės plastikinį langą gali tekti pakloti sumas nuo 200 iki 1000 eurų ar net daugiau. Šiame straipsnyje pateiksime ne tik patarimus, kaip atrasti finansiškai patraukliausius pasiūlymus, bet ir paaiškinsime, kodėl kartais verta investuoti šiek tiek daugiau, siekiant išvengti papildomų išlaidų ateityje.

Kas yra plastikiniai langai ir kodėl verta rinktis pigiausius variantus

Plastikiniai langai – tai šiuolaikinėje statyboje itin plačiai naudojamos langų konstrukcijos, kurios pagamintos iš polivinilchlorido, trumpinama – PVC. Ši medžiaga pasižymi puikiais izoliaciniais savybėmis, todėl plastikinių langų poreikis šiuolaikiniame būstų įrengime tebėra labai didelis. Skirtingai nuo medinių langų, kurie reikalauja reguliarios priežiūros ir periodiškai turi būti dažomi arba impregnuojami, plastikiniai langai yra atsparūs drėgmei, neįsigeria kvapų ir nepraranda savo estetinių bei techninių savybių ilgą laiką. Palyginti su aliuminio langais, plastikiniai langai yra pigesni ir geriau izoliuoja šilumą bei garso bangas.

Vienu iš didžiausių plastikinių langų privalumų yra jų ilgaamžiškumas. Yra skaičiuojama, kad tinkamai prižiūrint, plastikiniai langai gali tarnauti iki 30-40 metų. Be to, šie langai ne tik atlaiko įvairias oro sąlygas, bet ir išlieka tvirti prieš mechaninius pažeidimus. Taip pat plastikiniai langai yra lengvai valomi ir nepretenzingi kasdienėje priežiūroje, kas yra svarbu šiuolaikiniam žmogui, vertinančiam savo laiką.

Kalbant apie langų kainas, plastikiniai langai išsiskiria plačiu kainų diapazonu. Pigiausi plastikinių langų variantai gali būti patrauklus pasirinkimas tiems, kurie planuoja apsirengti nors laikinai ar neturi didelio biudžeto būsto remontui. Svarbu atminti, jog pigesnių langų pirkimas ne visada reiškia žemesnę kokybę – kartais galima rasti labai konkurencingų kainų pasiūlymų, kurie atitinka pagrindinius kokybės standartus.

Plastikinių langų privalumai

 • Gera garso ir šilumos izoliacija.
 • Ilgaamžiškumas ir patvarumas.
 • Bajo priežiūros reikalavimai.
 • Platus dizainų ir spalvų asortimentas.
 • Tinkamumas įvairių klimato sąlygų atžvilgiu.
 • Ekonomiškas pasirinkimas.

Taigi, renkantis plastikinius langus, svarbu atsižvelgti ne tik į jų kainą, bet ir į tai, kiek efektyviai jie atliks savo funkcijas bei kokia bus jų priežiūros eiga ilgainiui. Pigiausius variantus verta apsvarstyti, ypač jei langai yra reikalingi nedideliems ar nedažnai naudojamiems pastatams, arba jei sąrašas prioritetais atrodo tinkamas tokiems variantams. Vis dėlto, vykdant didesnius projektus ar siekiant aukščiausios kokybės ir ilgaamžiškumo, pravartu svarstyti ir kiek brangesnius pasirinkimus, kurie ilguoju laikotarpiu gali pasiteisinti leidžiant mažiau pinigų priežiūrai ir energijos sąnaudoms.

Aluplast – Vokietijos kokybė už priimtiną kainą

Aluplast yra įmonė iš Vokietijos, kuri žinoma dėl savo aukštos kokybės plastikinių langų. Įmonė veikia daugiau nei 30 metų ir pelnė pasitikėjimą visame pasaulyje dėl savo produktų patvarumo, modernios įrangos ir technologijų. Svarbu pažymėti, kad Aluplast langai yra vertinami ne tik dėl jų techninių savybių, bet ir dėl to, kad jie yra prieinami plačiam vartotojų ratui – jų kainos ir kokybės santykis yra labai patrauklus.

Šios įmonės produkcija žavi ilgaamžiškumu ir minimalia priglaudimo prieleidžiamybe, o tai yra ypač svarbu atšiaurus klimato sąlygoms, kokių esama ir Lietuvoje. Be to, Aluplast siūlo platų produktų asortimentą, įskaitant įvairias langų sistemas, kurios pritaikytos skirtingiems vartotojų poreikiams ir norams. Įmonė taip pat suteikia garantijas savo gaminiams, užtikrindami, kad klientai galėtų jaustis saugūs dėl savo investicijos.

Be kokybės ir garantijų, Aluplast pirkėjams taip pat siūlo įvairias kampanijas ir nuolaidas. Tai reiškia, kad įsigyjant langus per tam tikras akcijas ar išpardavimus, klientai gali įsigyti aukštą Vokietijos kokybę už dar mažesnę kainą. Pirkėjų patogumui dažnai rengiami ir lanksčios mokėjimo sąlygos, leidžiantys įsigyti produktus palankiomis finansinėmis sąlygomis.

Štai keletas populiariausių Aluplast langų modelių ir jų pagrindinės charakteristikos:

 • ID 4000: Šis langų modelis garsi dėl savo šilumos izoliacinių savybių ir modernaus dizaino. Jis yra vienas iš ekonomiškų pasirinkimų, siūlantis aukštą energijos taupymą.
 • energeto® 8000: Tai yra premium klasės langų sistema, pasižyminti dar geresniu energijos efektyvumu ir papildomai garso izoliacija. Skirta tiems, kurie nori maksimalaus komforto ir tvarumo.
 • ID 8000: Lango modelis, kuris subalansuoja kainą ir kokybę, siūlydamas geras šilumos izoliacines savybes ir patvarią konstrukciją. Puikiai tinka tiek renovacijai, tiek naujoms statyboms.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad konkrečių kainų pateikti negalime, kadangi jos gali svyruoti priklausomai nuo pardavėjo, regiono, akcijų ir užsakymo specifikų. Tokiu atveju, rekomenduojame susisiekti su įmonės atstovais arba patikimais platintojais, kurie galės pateikti konkretų langų sistemų pasiūlymą, atitinkantį jūsų pageidavimus ir finansines galimybes.

Galiausiai, renkantis langus svarbu ne tik įsigijimo kaina, bet ir ilgalaikė vertė, kurią sukuria šilumos ir garso izoliacijos efektyvumas, lengva priežiūra ir estetinis patrauklumas. Aluplast langai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško optimalaus kokybės ir kainos santykio bei patikimo gamintojo reputacijos.

Salamander – ilgaamžiai langai už patrauklią kainą

Kiekvienas namo savininkas anksčiau ar vėliau susiduria su klausimu, kokius langus rinktis, kad jie būtų kokybiški, energiškai efektyvūs, o taip pat ir už prieinamą kainą. Salamander langai – tai vienas iš variantų, kurį verta svarstyti renkantis langus. Šio straipsnio tikslas – išsamiai apžvelgti šių langų ypatybes ir paaiškinti, kodėl jie gali būti laikomi vienu iš labiausiai sąnaudų ir kokybės atžvilgiu subalansuotų pasirinkimų.

Salamander langų savybės

Salamander langai išsiskiria keletu būdingų savybių. Visų pirma, jie pasižymi aukštu energinio efektyvumo lygiu. Tai reiškia, kad langai efektyviai išlaiko šilumą žiemos metu ir neleidžia jos ištrūkti iš patalpų. Taip pat, vasarą jie padeda išlaikyti vėsią temperatūrą viduje, taupydami vartotojų lėšas, nes mažiau energijos reikia patalpų šildymui ar vėdinimui.

Dar viena svarbi Salamander langų savybė – atsparumas oro sąlygoms. Tai ypač aktualu, gyvenant regionuose, kuriuose dažni temperatūrų svyravimai, stiprūs vėjai ar didelė drėgmė. Langų atsparumas užtikrina, kad jie išliks nepažeisti ir funkcionalūs ilgą laiką, o tai yra svarbi ilgaamžiškumo dalis.

Nepaisant aukštos kokybės, Salamander langai dažnai vertinami kaip vieni iš pigiausių pasirinkimų rinkoje. Žinoma, kainos gali svyruoti priklausomai nuo prekybos vietos, langų dydžio ir pasirinktų papildomų funkcijų, todėl sunku pateikti tikslų kainodarą. Tačiau bendra kainų tendencija rodo, kad Salamander langai yra prieinami plačiam vartotojų ratui. Tinkamas kainos ir kokybės santykis yra vienas iš pagrindinių šių langų privalumų.

Populiariausi Salamander langų modeliai

 • Salamander Streamline – tai langų serija, pasižyminti moderniu dizainu ir puikiu šilumos bei garso izoliacijos lygiu.
 • Salamander Bluevolution – ypač energiškai efektyvi langų linija, kurioje panaudotos naujausios technologijos energijos taupymui.
 • Salamander Slide – stumdomų langų serija, siūlanti patogią ir erdvę taupančią langų atidarymo sistemą, leidžianti pritraukti daugiau natūralios šviesos.

Rinkoje yra ir daugiau Salamander langų serijų, tačiau išvardintos trys yra itin populiarūs dėl savo savybių ir teikiamų privalumų. Svarbu atkreipti dėmesį į individualius poreikius, kad galima būtų išsirinkti geriausiai atitinkantį langų variantą.

Apibendrinant, Salamander langai yra vertinami už jų ilgaamžiškumą, energinį efektyvumą bei prieinamą kainą. Bet koks langų keitimas ar įsigijimas – tai ilgalaikė investicija, todėl svarbu rinktis gaminius, kurie ne tik atitinka visus reikalavimus dabar, bet ir garantuos patikimumą ateityje. Salamander langai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško optimalaus kainos ir kokybės santykio.

Gealan – inovacija ir ekonomiškumas

Gealan išsiskiria kaip viena iš pirmaujančių įmonių plastikinių langų rinkoje, siūlydama ne tik ekonomiškas, bet ir inovatyvias langų sistemas. Šio gamintojo produktai yra skirti tiems, kas ieško optimalaus kokybės ir kainos santykio, kartu neatsisakydami patogumo ir šiuolaikiško dizaino. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip Gealan langai gali tapti pelninga investicija į jūsų būsto šilumos efektyvumą.

Modernios orlaides langų sistemos – ekonomiškumo garantas

Gealan inovatyvios orlaides langų sistemos leidžia maksimaliai sumažinti šilumos nuostolius, kadangi jos yra sukurtos taip, kad efektyviai palaikytų reikiamą oro cirkuliaciją patalpose. Tai reiškia, kad šaltuoju metų laiku jūsų šildymo sistema veiks efektyviau, o tai savo ruožtu sumažins sąskaitas už šildymą. Be to, gerėjantis būsto šiluminis komfortas yra tiesiogiai susijęs su sveikesne gyvenamoji aplinka.

Įmonės teikiamos paslaugos

Gealan ne tik gamina kokybiškus langus, bet ir pasirūpina jų montavimo procesu. Profesionalūs įmonės specialistai atlieka visus reikalingus matavimus, konsultuoja klientus dėl optimaliausio langų pasirinkimo ir užtikrina, kad montavimas būtų atliktas kokybiškai ir laiku. Taip pat įmonė suteikia garantijas už savo produktus ir paslaugas, suteikdama klientams papildomą saugumo jausmą.

Kainų pavyzdžiai ir tendencijos

Nors kainos gali svyruoti priklausomai nuo langų dydžių, profilių ir kitų individualių kliento pageidavimų, Gealan siūlo konkurencingas kainas, atsižvelgiant į aukštą produktų kokybę. Paprastai, įprastų matmenų plastikinio lango kaina gali svyruoti nuo šimtų iki kelių šimtų eurų. Verta pabrėžti, kad ilgalaikė investicija į aukštos kokybės langus atsiperka per sutaupytas lėšas šildymui ir mažesnius šilumos nuostolius. Tačiau, siekiant gauti tikslią informaciją apie kainas, rekomenduojama kreiptis tiesiogiai į Gealan atstovus ir gauti individualią konsultaciją.

Pasirenkant Gealan produktus, verta atsižvelgti į tai, kad investicija į kokybiškus langus yra ne tik ekonomiškas, bet ir ilgalaikis sprendimas. Modernios orlaides langų sistemos ir profesionalios įmonės teikiamos paslaugos užtikrina, kad jūsų namai ne tik atrodytų estetiškai, bet ir būtų efektyvesni energetiniu požiūriu.

Svarbūs aspektai renkantis plastikinius langus

Kai pradedate svarstyti apie naujų langų įsigijimą, pirmiausia turite žinoti, jog svarbiausi ne tik gražus lango išvaizdos dizainas, bet ir techninės charakteristikos, kurios užtikrins namų šilumą ir komfortą. Apžvelkime keletą pagrindinių faktorių, kuriuos reikėtų atminti apsilankius langų salonuose ar tyrinėjant internetinėje erdvėje.

Šilumos laidumo koeficientai

Renkantis plastikinius langus ypatingą dėmesį reikia atkreipti į šilumos laidumo koeficientą, kuris nurodo, kiek energijos prarandama per langą. Šis koeficientas matuojamas U gautuoju (W/(m²K)) ir kuo jis mažesnis, tuo langas laiko šilumą geriau. Pasirinkite produktus, kurie atitinka šalies pastatų šilumos izoliacijos reikalavimus.

Garso izoliacija

Miesto triukšmas gali turėti įtakos jūsų kasdienybei ir sveikatai, todėl garso izoliacijos savybės tampa vienu iš svarbiausių langų pasirinkimo kriterijų. Garso izoliaciją lemia ne tik stiklo paketas, bet ir lango sandarumas bei profesionalus montavimas.

Lango rėmo ir stiklo paketo svarba

Lango rėmas turi būti tvirtas ir atsparus įvairiems oro sąlygoms, o naudojamos profilių sistemos turėtų būti kokybiškos ir patikimos. Svarbu, kad stiklo paketas būtų tinkamai parinktas pagal jūsų poreikius – dvigubas ar trigubas stiklo paketas dažnai nulemia bendrą lango veikimą.

Montavimo kokybė

Net ir aukštos kokybės langai gali prarasti savo charakteristikas, jeigu yra netinkamai sumontuoti. Tai įvyksta, jeigu darbai atliekami neatsakingai ir nesilaikant technologinių reikalavimų. Profesionalus montavimas garantuos, kad langai tarnaus ilgai ir efektyviai.

Kainos klausimas

Nors kaina yra vienas iš esminių aspektų, svarbu suprasti, kad ilgaamžiškumas ir kokybė dažnai yra susiję su didesnėmis išlaidomis. Tačiau tai nereiškia, kad pigiausi langai bus blogiausios kokybės. Kainos dažnai varijuoja priklausomai nuo gamintojo, prekės ženklo, naudojamų medžiagų ir technologijų. Renkantis langus svarbu įvertinti bendrą kainos ir kokybės santykį ir išsiaiškinti, kokios ilgalaikės išlaidos susidarys, pavyzdžiui, dėl šildymo sąskaitų sumažėjimo. Kainų intervalas gali būti labai platus, todėl geriausia kreiptis tiesiogiai į tiekėją, kuris suteiks jums asmeniškai pritaikytą pasiūlymą.

Kur įsigyti ir kaip pasirinkti plastikinių langų gamintojus

Namuose vykstant remontui ar statybai, vienas iš svarbių elementų yra langai. Plastikiniai langai – populiari pasirinkimo galimybė dėl jų šilumos taupymo efektyvumo, ilgaamžiškumo ir priežiūros paprastumo. Tačiau svarbu išsirinkti tinkamus langus ir patikimus gamintojus, kad investicija atsipirktų ilgainiui. Šiame straipsnyje mes apžvelgiame esminius dalykus, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį, ieškant plastikinių langų gamintojų.

Kur ieškoti plastikinių langų pasiūlymų

Plastikinių langų ieškoti galima įvairiose vietose. Pirmenybę galite teikti specializuotoms langų parduotuvėms, kurios dažniausiai turi parodų sales ir galite iš arčiau apžiūrėti siūlomus produktus. Tiesioginis susisiekimas su pardavėjais suteikia galimybę gauti asmeninę konsultaciją ir atsakymus į rūpimus klausimus.

Kitas variantas – internetinės platformos ar gamintojų svetainės. Digitalizacija leidžia patogiai peržiūrėti įvairių gamintojų asortimentą, palyginti kainas ir kokybę, taip pat perskaityti kitų pirkėjų atsiliepimus. Internetu dažnai rasite ir specialius pasiūlymus ar nuolaidas, kurie gali būti naudingi taupant biudžetą.

Kaip išsirinkti gamintoją

Renkantis plastikinių langų gamintoją, svarbu atkreipti dėmesį į kelis pagrindinius aspektus:

 • Patirtis ir reputacija. Ilgą laiką rinkoje veikiantys gamintojai dažniausiai yra sukūrę patikimus ir kokybiškus produktus. Svarbu pasidomėti gamintojo atsiliepimais ir rekomendacijomis.
 • Kokybės sertifikatai. Patikrinkite, ar gamintojas turi būtinus kokybės sertifikatus ir standartus, kurie užtikrina produkto patikimumą ir atsparumą.
 • Garantijos sąlygos. Geros garantijos sąlygos rodo, kad įmonė pasitiki savo gaminiais ir yra pasiruošusi įsipareigoti jų kokybei ilgalaikį laikotarpį.
 • Asortimento įvairovė. Kuo platesnis langų asortimentas, tuo didesnė tikimybė, kad rasite tą, kuris atitiks jūsų individualius poreikius – tiek funkcinius, tiek estetinius.
 • Paslaugų kompleksiškumas. Verta rinktis gamintoją, kuris pasiūlo ne tik langus, bet ir montavimo paslaugas, techninę priežiūrą bei konsultacijas.
 • Kainos ir kokybės santykis. Nors kaina yra svarbus veiksnys, reikėtų vengti itin pigių pasiūlymų, kurie gali signalizuoti apie prastesnę produktų kokybę.

Kainų aspektu, svarbu nepamiršti, kad jos gali labai skirtis priklausomai nuo langų dydžio, stiklopaketo, profilio sistemos ir kitų funkcijų, todėl sunku pateikti tikslius skaičius. Geriau ieškoti informacijos apie kainų tendencijas ir intervalus, nes konkrečios sumos gali būti suformuotos individualiai, atsižvelgiant į konkretų projektą. Konsultuojantis su gamintoju, visada paprašykite detalios kainos sąmatos.

Renkantis plastikinių langų gamintoją svarbu atsižvelgti į įmonės patirtį, reputaciją bei klientų atsiliepimus. Svarbu, kad gamintojas turėtų reikalingus kokybės sertifikatus ir teiktų ilgalaikes garantijas. Taip pat verta įvertinti gamintojo teikiamų produktų ir paslaugų įvairovę – tai suteiks galimybę pasirinkti geriausią variantą pagal asmeninius poreikius ir lūkesčius. Nors gali atrodyti, kad žemesnė kaina yra palankesnė, būkite atsargūs, kad tai neateitų su kompromisais dėl langų kokybės. Kaina turi atitikti produktų bei paslaugų kokybę, todėl rekomenduojama nežiūrėti vien tik į kainą, bet atsižvelgti į visumą.

Kaip rasti geriausią kainos ir kokybės santykį perkant plastikinius langus?

Kiekvienam namų savininkui anksčiau ar vėliau iškyla klausimas – kaip išsirinkti plastikinius langus, kad jie būtų ne tik ekonomiškai pateisinami, bet ir kokybiški, ilgaamžiai bei funkcionalūs. Plastikiniai langai yra ilgalaikė investicija, todėl svarbu atlikti išsamią rinkos analizę ir rinktis atsakingai. Čia pateikiame patarimus, kaip ieškoti geriausių pasiūlymų ir ką reikėtų žinoti prieš priimant sprendimą.

Plastikinių langų rinkos apžvalga

Pirmiausia, verta suprasti, kad plastikinių langų kainos skiriasi priklausomai nuo keleto faktorių: profilio sistemos, stiklo paketo, atidarymo mechanizmų, gamintojo reputacijos bei papildomų funkcijų, pavyzdžiui, garso izoliacijos ar saugumo užtikrinimo. Kainų intervalas gali svyruoti labai platų spektrą, priklausomai nuo minėtųjų aspektų.

Kokybės ir kainos santykio svarba

Norint rasti optimalų kokybės ir kainos santykį, būtina atsižvelgti į tai, kad pigiausi pasiūlymai dažnai reiškia ir prastesnę kokybę. Svarbu ne tik lyginti kainas, bet ir įvertinti, koks yra langų energinis efektyvumas, kokie atsidarymo mechanizmai naudojami, ar langai yra atsparūs Lietuvos klimato sąlygoms. Taip pat vertinga atkreipti dėmesį į tai, kiek laiko gamintojas suteikia garantiją už savo produktus ir kokią turėsime paslaugą po pirkimo.

Papildomos funkcijos ir pridėtinė vertė

Prieš renkantis langus, būtina apsvarstyti ir papildomas funkcijas, kurios gali padidinti bendrą produkto kainą, bet ilgalaikiu požiūriu bus naudingos. Pavyzdžiui, geresnė garso ar šilumos izoliacija gali sumažinti šildymo sąskaitas ir suteikti didesnį komfortą gyvenant. Taip pat verta atkreipti dėmesį į saugumo užtikrinimo galimybes – tokie aspektai kaip daugiapunktinė spyna ar saugumo stiklas gali apsaugoti nuo vagysčių.

Savalaikis langų keitimas ir ekonominė nauda

Seni langai dažnai yra neefektyvūs, praleidžia šaltį ir neizoliuoja triukšmo. Naujų plastikinių langų įrengimas gali žymiai sumažinti energijos sąnaudas ir sukurti komfortiškesnę gyvenimo aplinką. Tad, nors iš pradžių investicija gali atrodyti didelė, ilgainiui ji atsiperka per mažesnius energijos išlaidas ir geresnes gyvenimo sąlygas.

Atminkite, kad tinkamo gamintojo ir produkto pasirinkimas – tai ne tik kainos klausimas. Svarbu atidžiai išnagrinėti visas siūlomas galimybes, įvertinti garantijas, klientų atsiliepimus bei paslaugų kokybę. Nors šiame straipsnyje pateikiama informacija yra aktuali šios dienos rinkai, sąlygos ir kainos gali keistis, todėl prieš priimdami galutinį sprendimą, rekomenduojame atlikti savarankišką rinkos tyrimą.